Blog

21 بهمن, 1398

اعطای «تندیس پاسخگویی» به پاسخگوترین مسئول

مسئول امور دانشجویی گروه رسانه‌ای الفبای دانشگاه بوعلی سینا از اعطای تندیس پاسخگویی به پاسخگوترین مسئول دانشگاه خبرداد و گفت: این انتخاب براساس نظرسنجی از دانشجویان دانشگاه بوعلی انجام خواهد شد.

محمدرسول سرهنگی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی که تا کنون توسط گروه رسانه ای دانشگاه بوعلی صورت گرفته است، دکتر افخمی، معاون آموزشی دانشگاه، دکتر رسول سلیمانی مدیر امور دانشجویی دانشگاه، شهبازی رئیس اداره تغذیه دانشگاه و دکتر عروتی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه بوعلی به عنوان پاسخگوترین مسئولان دانشگاه بوعلی از طریق شبکه های اجتماعی معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه در ادامه این نظرسنجی عمومی اسامی این چهار مسئول در کانال تلگرامی دانشگاه اعلام می شود افزود: در زمان تعیین شده ای که در کانال اعلام می شود ،دانشجویان نظر خود را اعلام می کنند و یکی از مسئولان معرفی شده به منظور دریافت تندیس پاسخگویی معرفی می شود.

سرهنگی عنوان کرد: تامین کلیه هزینه های تبلیغات، تندیس و برگزاری این نظر سنجی توسط گروه رسانه ای الفبا تامین شده است.

مسئول اموردانشجویی گروه الفبای دانشگاه بوعلی در ادامه بیان کرد: هدف از اعطای تندیس پاسخگویی به پاسخگوترین مسئول دانشگاه نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی در میان مسئولان دانشگاه و روحیه مطالبه گری در میان دانشجویان بوده است.

وی همچنین گفت: دانشگاه بوعلی از معدود دانشگاه‌هایی است که مسئولان آن در اوقات خارج از ساعات کاری خود نیز به پاسخگویی به دانشجویان می پردازند.

دسته‌بندی نشده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره الفبا:

الفبا برای اولین بار در تابستان 1395 توسط جمعی از دانشجویان دوره کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا با هدف پایش اخبار و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شد. الفبا در فرصت کم به بزرگ‌ترین رسانه دانشجویی غرب کشور در فضای مجازی تبدیل شد اما اختلاف اعضای الفبا با مسئولین دانشگاه بر سر انتشار اخبار و پیام‌های انتقادی دانشجویان باعث شد الفبا در آبان97 بطور ناخواسته تعطیل شود.

سبدخرید